Baba për herë të parë, Gaz Paja flet për gjininë e fëmijës

Aktori i humorit Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Lajmi se bashkëshortja e tij Ira Seferi është në pritje të ëmbël, eshtë konfirmuar më parë nga vetë çifti, gjë e cila ndodhi disa ditë pas dasmës së tyre në Qershor.

Për dasmën dhe për fëmijën që do të vijë së shpejti, Gazi ka folur për herë të parë sot në emisonin “Soiree” me Jonida Shehun.

“Erion Veliaj përpiqet që të më tregojë se si do të jetë jeta pasi djali të vijë në jetë”, është shprehur Gaz Paja duke zbuluar në këtë mënyrë gjinine e fëmijës.

“Pra, ju prisni një djalë?”, e pyeti Jonida. “Po, ne presim një djalë”, tha Gazi.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje