Tag: Jonida vokshi

Vjen në jetë fëmija i moderatores së njohur, zbulohet emri

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, pasi Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Emi. Lajmin...

Moderatorja e njohur zbulon gjininë e fëmijës në mes të spektaklit...

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj, pasi drejtuesja e Top Talent kembenguli per ta treguar ne televizion. Duke çarë...

“Jemi 5 veta në juri”, moderatorja pranon shtatzëninë në emision

Përflitej se moderatorja e kendshme, Jonida Vokshi ishte shtatzënë, por ajo vete nuk kishte konfirmuar thashethemet., deri mbremjen e djeshme. Lajmin e bukur moderatorja e...

Pak muaj pas dasmës, moderatorja në pritje të fëmijës së parë

Nuk kaluan shume muaj nga dasma e saj me regjisorin kosoavar dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi, eshte ne pritje te embel. Burime për revista...

VIDEO/Pas martesës “braktisi” dhe Digitalb, Jonida Vokshi rikthehet me një projekt...

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi bëri bujë me martesën e saj me regjisorin kosovar Besnik Krapi dhe pas martesës ajo u zhvendos të jetojë...

Elvana Gjata celebron dasmën e Jonida Vokshit

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Në një ceremoni ëndrrash, buzë...

FOTO/Amarda Toska zbulon fustanet e moderatores: Mezi presim të të shohim...

Jonida Vokshi është shumë pranë kurorëzimit me producentin e talentuar Besnik Krapi. Aktorja shumë e dashur për publikun do kurorëzohet në martesë më 14...

VIDEO/Zbulohet emisioni më i ri, së shpejti do të mësohen të...

Moderatoren simpatike Jonida Vokshi ishim mësuar ta shihnim çdo të hënë në emisionin e saj Thurje. Ndërkohë nuk ishim njoftuar ende nëse moderatorja do...

INTERVISTË/ Jonida Vokshi rrëfehet për dashurinë, mashkullin e saj dhe ngacmimet...

Aktorja dhe prezantuesja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuara speciale e emisionit “Pop Culture”. Në intervistën e gjatë, artistja ka rrëfyer për një...