Tag: zbulohet

Koronavirusi “pastroi” liqenin, rishfaqet kisha antike e fshehur për 1000 vjet...

Një nga përfitimet e kesaj pandemie globale, është se si toka u rimëkëmb dhe rizbuluam fenomene te jashtezakonshme natyrore. Një kishë e lashtë nënujore që...

E FUNDIT/Alarm për bombë pranë ambasadës së Rusisë

Policia ka gjetur një çantë dyshimtë në trotuar prane Ambasades se Rusise. Momentalisht aty jane mbledhur shume njerez dhe ka disa forca policie qe...

Moderatorja e njohur zbulon gjininë e fëmijës në mes të spektaklit...

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj, pasi drejtuesja e Top Talent kembenguli per ta treguar ne televizion. Duke çarë...

FOTO/Bllokohet një anije cisternë e mbushur me 1 ton drogë, e...

Një anije cisternë e mbushur me kanabis është kapur në det, teksa ishte nisur nga Bejruti për në Libi. Mësohet se në mjetin lundrues...

DETAJE/Mund ta gjeni se kush ju përgjon celularin vetëm me katër...

Nëse keni dyshimin se dikush iu pergjon apo gjurmon, fatmiresisht ekzistojne kode te cilat mund tua tregojne se kush. Me ndihmën e shumë pak kodeve,...

Zbardhet skema e prostitucionit, Estetistja rekrutonte vajzat, ‘Zogu i Tiranës’ gjente...

Zbulohet skema e prostitucionit në Tiranë, ku ra në pranga Hermes Nikaj i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës së bashku me tre persona të...

Katrahura në PPP e Milot-Balldren, KLSH: Falsifikime dhe zero investime nga...

Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit...

VIDEO/Këngëtarja e njohur shqiptare bën daljen e parë publike me të...

Ka disa ditë që mediat rozë zbuluan lidhjen e fshehtë të kengetares së njohur Genta Ismajli, e cila po ben prej shumë kohësh që...

DETAJE/Shaka mes shokësh, lirohet i riu që “kërcënoi” Edi Ramën

Andrea Kurti ishte i riu i cili u shoqërua nga forcat e Anti-terrorit, pasi i dërgoi disa SMS-së kërcënuese Kryeministrit Edi Rama. Kurti është vënë...

34-vjeçari i pajetë në banesë/Policia jep detajet e reja: Iu gjet...

Kreshnik Dashaj, 34 vjeçari i cili u gjet i pajetë këtë të mërkurë në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës, në afërsi të banesës së tij...