E FUNDIT/Alarm për bombë pranë ambasadës së Rusisë

0Shares
0

Policia ka gjetur një çantë dyshimtë në trotuar prane Ambasades se Rusise. Momentalisht aty jane mbledhur shume njerez dhe ka disa forca policie qe po merren me canten.

Pritet që të konfirmohet nga organet përkatëse nëse bëhet fjalë për eksploziv apo jo.

Forcat xheniere kanë shkuar në vendngjarje dhe pasi u bë rrethimi i perimetrit të zonës, u hap çanta e dyshimtë e cila nuk kishte brenda asgjë të dyshimtë. Brenda saj policia gjeti veç rroba, çka të bën të dyshosh se mund të jetë harruar aksidentalisht nga ndonjë kalimtar.

/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje