Tag: zbulohet

Kapet kokainë në kamionin me patate, destinacioni Shqipëria, në pranga dy...

Dy shqiptarë u kapën nga policia në portin e Barit në Itali ndërsa akuzohen për trafik ndërkombëtar droge. Dy shqiptarët 30 dhe 44 vjeç,...

FOTO/Zbardhen detaje, ja kush i hoqi gërmat e Teatrit Kombëtar

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka zbuluar të tjera informacione lidhur me heqjen e shkronjave të emrit të Teatrit Kombëtar. Përmes një fotoje, aleanca thekson...

FOTO/E mrekullueshme, shfaqet në Vlorë foka e veçantë

Këto janë pamjet që vijnë nga qyteti i Vlorës, aty ku është hasur një prej gjitarëve më të rrezikuar në botë, Foka e Mesdheut. Në...

LAJM I FUNDIT/Vidhnin bagëtitë, arrestohen 3 persona në Kamëz

Shërbimet e policisë në Kamëz kanë arreshtuar tre shtetas, dhe kanë shpallur  në kërkim një tjetër për vjedhje në bashkëpunim të bagëtive të trasha. Burime...