FOTO/Libri që parashikoi koronavirusin 12 vite më parë, detaje të tjera zbulohen

Ndaje

Koronavirus u parashikua rreth 12 vite më parë në një libër profecish rreth fundit të botës, thonë teoritë konspirative në rrjete sociale.

Rreth vitit 2020, një sëmundje e ngjashme me pneumoninë do të përhapet në të gjithë globin duke prekur mushkëritë dhe tubat bronkialë e me rezistencë ndaj të gjitha trajtimeve të njohura. Pothuajse më enigmatike se sëmundja vetë do të jetë fakti që do të zhduket papritur, po aq shpejt sa mbërriti. Do të sulmojë përsëri pas 10 vitesh e më pas do të zhduket plotësisht”, shkruhet në një paragraf te librit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje