Denoncimi për koronavirusin: Mbyllet restoranti, por jo kazinoja tek Taivani

Ndaje

Ne nje denoncim te fundit, bere publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, thuhet se kazinoja ne Tirane nuk eshte mbyllur ende.

Edhe pse vendimi i qeverise ishte i qarte per te gjitha aktivitetet ne Tirane dhe Durres, sipas mesazhit, kazinoja ne Taivan nuk eshte mbyllur ende.

DENONCIMI I PLOTE

Besua i Edvin Çekap Maskes mbyll restorantin por jo Kazinone!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Miremgjesi! Kam nje denoncim kazinoja te Taivani nuk eshte mbyll. Qe duhet te ish mbyll e para se ska asnje dobi ne shoqeri. Kane mbyll restorantin lart qe te maskohet kazinoja. Ju lutem bejeni publike por anonim. Faleminderit

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje