Tag: sali berisha

Ekzekutimi mafioz në Elbasan, Berisha: Me vendosjen e Ballës në krye...

Ish-kryeministri Sali Berisha reagon pas vrasjes së 50-vjeçarit Bujar Çela, i ekzekutuar mëngjesin e sotëm në Bradashesh të Elbasanit. Sipas Berishës, ministri de facto i...

“Vërsulen t’i marrin thesin fatkeqit”, Berisha nxjerr pamjet: Rama– Veliaj– Ndrageta...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa pamje te renda, teksa disa police kane marre me force qesen me plehra te nje qytetari i cili...

Sali Berisha: Genocid kulturor, thirrje per mosbindje civile

Shumbja e Theatrit Kombetar, akt genocidi kulturor ndaj kombit shqiptar! Te dashur miq, ne nje akt antikombetar, bastardi i bllokmeneve hoxhist antishqiptar kreu ne terrin...

Denoncimi për koronavirusin: Mbyllet restoranti, por jo kazinoja tek Taivani

Ne nje denoncim te fundit, bere publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, thuhet se kazinoja ne Tirane nuk eshte mbyllur ende. Edhe pse vendimi i qeverise...

Helmimi i 100 nxënësve në Fier, denoncimi: Edhe SHISH presion prindërve...

Situata me nxenesit ne Fier, tregoi hapur kujdesin dhe paaftesine e strukturave drejtuese te gjimnazit per te normalizuar dhe hetuar mbi helmimin qysh heren...

Denoncimi i fortë: ‘Një vajzë në gjendje të rëndë në QSUT,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e një qytetari, ku shkruhet se një vajzë është me sëmundjen e koronavirusit. Vajza ka ardhur nga...

Berisha: Metodologjia e re e le Shqiperine edhe 25 vite jashte...

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se BE do të monitorojë rreptësisht donacionet për tërmetin pasi nuk ka besim te qeveria. I ftuar në "Tempora" në Rtv...

“Dosja Bajri në Shkodër”/Berisha reagon ashpër: Mbështetja më e fuqishme që...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar se fundmi në rrjetet sociale, lidhur me vendimin e fundit të SPAK, per ta rikthyer dosjen e 'Bajrit' në...

Berisha me videomesazh: Viti që lamë pas ishte për shqiptarët viti...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere nje rezyme te vitit qe lame pas, duke folur para shqiptareve me nje lidhje direkte ne facebook. Ish-kryeministri Sali Berisha...

“29 vjet Partia Demokratike”/Berisha tregon arritjet e partisë: Domosdoshmëri përmbysja e...

Lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha ka kujtuar me disa fjalë të ndjera  sot 29-vjetorin e themelimit të kësaj partie. Në një mesazh në...