LAJM I FUNDIT/Presidenti Meta në një tjetër konferencë urgjente për mediat

Ndaje

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të ketë sot në ora 18:15 një komunikim me gazetarët në institucionin e Kreut të Shtetit.

Kujtojmë se në vendin tonë deri më tani janë konfirmuar si mbartës së këtij virusi vdekjeprurës 2 persona, babë e bir, që kishin ardhur nga Firence në Shqipëri përmes rrugës tokësore. Aktualisht një tjetër person i është nënshtruar analizave.

Presidenti Ilir Meta vetem diten e djeshme beri thirrje per autoritetet shqiptare qe te rritin masat per te perballuar perhapjen e koronavirusit, thirrje e cila si duket ndodhi ne momentin kur sapo u shenuan dhe rastet e para.

vijon.,

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje