Policia dyshime për francezin në Sarandë, kapet me 105 mijë euro në çantë

Ndaje

Nje ngjarje e kapur nga policia ne momentet e fundit ka rritur dyshimet per hetime. Behet fjale per një qytetar francez i cili është kapur i dehur, duke drejtuar një motoçikletë.

Por zbulimi që është bërë më pas nga policia, ka ngritur dyshime. Atij i janë gjetur në çantë 105 mijë euro.

Motorri AY195, rezulton i regjistruar në emër të shtetasit francez Peter Ivan, banues ne lagjen nr. 3 Sarandë. Ivan rezulton pronar i këtij mjeti që prej 12 shkurtit të këtij viti.

Ndërkohë burime konfidenciale policore bëjnë me dije se në drejtim të mjetit, i dehur u gjet një shtetas me emrin Renan.Po vijojnë hetimet në lidhje me këtë rast.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje