Tag: para

I vodhi klientit 30 mijë dollarë nga llogaria, arrestohet drejtori i...

Policia ka ndaluar një 35-vjeçar, pasi duke shpërdoruar detyrën, ka vjedhur një shumë parash në llogarinë rrjedhëse të një klienti. "Nga Seksioni për Krimin Ekonomik dhe...

Nuk deklaroi shumën e madhe të lekëve, e pëson keq 38-vjeçari...

Policia Kufitare parandalon një rast të tentativës për transfertë të parave në mënyrë të paligjshme. Sekuestrohen 1 580 000 lekë në Kapshticë dhe procedohet penalisht...

Operacion pranë Bankës së Shqipërisë, sekuestrohen 21 mln lekë, mijëra euro...

Policia e Shtetit ka finalizuar dy operacione kundër aktivitetit të këmbimit valutor në mënyrë të kundraligjshme. Operacioni është zhvilluar pranë Bankës së Shqipërisë, ku...

Policia dyshime për francezin në Sarandë, kapet me 105 mijë euro...

Nje ngjarje e kapur nga policia ne momentet e fundit ka rritur dyshimet per hetime. Behet fjale per një qytetar francez i cili është...

“Rama ka dështuar me mbledhjen e të ardhurave”, PD zbulon shifrën:...

Kreu i Kabinetit të Bashës, Dorian Teliti që është dhe ekspert ekonomie, ka reaguar në lidhje me të ardhurat që qeveria ka arritur të...

DETAJE/Kakavijë, 49-vjeçari kapet me 71 mijë euro të fshehura në makinën...

Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 70900 euro dhe një makinë luksoze, ndërsa ka filluar procedimi për dy persona. "Në bashkëpunim me shërbimet doganore dhe...

VIDEO/Gruaja e ministrit shqiptar duke festuar me një grusht parash në...

Me një grusht parash është shfaqur së fundmi duke u argëtuar zyrtarja për arsim në Ministrinë e Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Burbuqe Thaqi –...

I sekuestruan 500 mijë euro, flet i moshuari nga Vlora: Lajmin...

Luan Beshaj është 72-vjeçari  te cilit policia i sekuestroi te premten një pasuri me vlerë 500 mijë euro, që dyshohet se janë krijuar nga...

“Rreth 300 milionë”/Zbulohet sa ishte shuma e vjedhur në Kashar, si...

Një grabitje ndodhi mesditen e sotme ne rrugen e autostradës Tiranë Durrës, ku u vodhen nje sasi e madhe parash. Policia në njoftimin e saj...

Tmerr në banesën me qera, studentëve në Durrës iu hyjnë hajdutët...

3 studentë në Durrës kanë perjetuar makth dhe frikë, teksa maskat u kanë hyrë në banesën me qera dhe iu kanë marrë lekët. Sipas policisë,...