FOTO/Reagimi i papritur i Profesorit të Oxfordit: Qeveria Rama si ‘regjim i narko-mafies’

Ndaje

Profesori i historisë bashkëkohore në Univeritetin e Oxfordit ( Britani e Madhe ) e ka quajtur qeverinë Rama si “regjim i narko-mafies” i cili konsiderohet i tillë megjithëse është kandidat i BE.

Ne nje reagim te fundit, Profesori ka shkruar ne Twitter, lidhur me protesten qe ka thirrur Presidenti Meta ne 2 Mars.Ai madje shkruan se kur ka filluar te behet i njohur Edi Rama, duke permendur protestat e vitit 1997.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje