VIDEO/Pamje spektakolare, shitësja në Elbasan i rrëmben pistoletën grabitësit

Ndaje

Grabitja e një argjendarie pak ditë më parë është regjistruar nga kamerat e sigurisë, pamjet e te ciles jane te pazakonta.

Kjo video është publikuar sot ekskluzivisht nga ABCNews, dhe në të duken momentet e grabitjes dhe në një moment, pronarja e argjendarisë i rrëmben pistoletën grabitësit Astrit Thaçi.

Thaçi ishte autor i disa vjedhjeve ne Durres dhe ne Tirane dhe u arrestua nga policia dy dite me pare gjate nje operacioni./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje