Tag: vjedhja

‘Vjedhja me rrugën Korçë- Ersekë’, PD fakton shumëfishimin e kostove: Rruga...

Ervin Minarolli ka faktuar vjedhjen sipas tij ne rrugen Erseke-Korçë. Sipas tij, behet fjale per shumëfishim te kostove. Zyrtari i PD, shprehet se rruga u...

Vodhi dyqanin dhe kërcënoi vajzën e pronarit, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi vjedhjes së një dyqani dhe kanosjes së vajzës së pronarit. Policia bën me dije se 31 vjeçari S....

Rozana Radi publikon pamjet kur i vjedhin dyqanin në mes të...

Rozana Radi ka publikuar në faqen e saj në Instagram pamjet kur dyqani i saj i veshjeve vidhet ne mes te dites. Këngëtarja nuk gjendej...

“Projekti 2 milionë euro i Blendi Gonxhes dhe AKSHI-t me E-Transportet”,...

Partia Demokratike ka denoncuar nje tjeter vjedhje sipas tyre, qe po behet gati nga Transportet e Blendi Gonxhes dhe nga AKSHI i Mirlinda Karçanaj. Ish-deputeti Hasa...

Ish-deputeti publikon videon: Projektet e Ramës kanë qëllim vetëm vjedhje

Ish-deputeti Agron Shehaj kembengul se shumë prej projekteve të qeverisë Rama kanë patur vetëm një qëllim: vjedhjen dhe jo interesin publik. Duke publikuar nje video,...

FOTO/Vidhnin vepra arti të antikitetit dhe i shisnin, si vepronte grupi...

Policia e Durrësit ka arrestuar 3 persona, pasi akuzohen për veprimtari kriminale në fushën e trafikimit të veprave të artit. Në kuadër të operacionit të...

Vjedhja e kasafortës tek Patentat, policia shoqëron punonjësit, çfarë filmuan kamerat...

Kasaforta e Drejtorisë Rajonale e Shërbimeve të Transportit Rrugor (DRSHTRR) në Kashar është vjedhur gjatë natës, ku ne njërën prej kasafortave eshte marre shuma...

Vodhi autobusin e linjës Itali-Vlorë, arrestohet pas gati 2 vitesh i...

Një 35 vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim pasi në bashkëpunim dhe me persona të tjerë kanë vjedhur nën kërcënimin e armëve...

Grabiten fshatrat e minoritetit grek, prangosen 2 persona me precedentë kriminalë

Policia e Sarandës godet një grup grabitësish të fshatrave të minoritetit grek. Në pranga ka rënë Mentor Bejko, 44-vjeç, lindur dhe banues në fshatin Gjashtë,...

VIDEO/Dalin pamjet e grabitjes tek “dhënia e kredisë” në Korçë, kamerat...

Një pikë e dhënies së kredive qendër të Korçës ka rënë pre e grabitjes mesditën e sotme. Ngjarja ndodhi në orën 12:00 në lagjen nr.7...