Ish-deputeti publikon videon: Projektet e Ramës kanë qëllim vetëm vjedhje

0Shares
0

Ish-deputeti Agron Shehaj kembengul se shumë prej projekteve të qeverisë Rama kanë patur vetëm një qëllim: vjedhjen dhe jo interesin publik.

Duke publikuar nje video, ai shprehset se skema e DH Albania ishte skemë për të vjedhur dhe pastuar paratë.

“Ajo mbeti pa asnjë dënim, sepse hajduti ishte vetë Rama”,-shprehet ai.  Sipas Shehajt, edhe Milot-Fier është një skemë e sofistikuar mashtrimi.

Ku do të vidhen qindra milionë euro direkt nga Edi Rama. Vjedhja e shqiptarëve duhet të ndalet, Rama duhet të largohet”,-shprehet ai.

Vjedhja e shqiptarëve duhet të ndalet

Shumë prej projekteve të qeverisë Rama kanë patur vetëm një qëlim: vjedhjen dhe jo interesin publik. Skema e DH Albania ishte skemë për të vjedhur dhe pastuar paratë, që mbeti pa asnjë dënim, sepse hajduti ishte vetë Rama. Edhe Milot-Fier është një skemë e sofistikuar mashtrimi ku do të vidhen qindra milionë euro direkt nga Edi Rama. Vjedhja e shqiptarëve duhet të ndalet, Rama duhet të largohet.

Publiée par Agron Shehaj sur Vendredi 10 juillet 2020

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje