Tag: pamjet

Belind Këlliçi publikon pamjet e dhunës policore: Kush ka dyshimin më...

Per te gjithe ata qe ende kane dyshime mbi dhunen policore ndaj aktivisteve dhe qytetareve para Teatrit, kreu i FRPD sjell pamjet e dhunes. Belind...

Pamjet e papublikuara të mjekut të infektuar brenda në spital: E...

Keto janë pamje të publikuara për herë të parë të mjekut Roland Xhaxho, i infektuar me koronavirusin, i shtruar në repartin Infektiv në kryeqytet....

Situatë e sikletshme për profesorin në mësimin online, gruaja del nudo...

Mësimi online është kthyer në te vetmen zgjidhje sa i perket zhvillimit të mësimit ne kushtet e pandemise dhe ka ndihmuar jo pak shkolla...

VIDEO/Dalin pamjet nga brenda Infektivit, të sëmurët me COVID-19 dhe mjekët

Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet  nga brenda spitalit Infektiv në Tiranë, ku po kurohen të sëmurët me COVID-19, për të treguar se kush...

PD publikon pamjet e rënda nga Kapshtica: Një vend anëtar i...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka publikuar një video me pamje të rënda që vijnë nga Kapshtica, atje ku dhjetëra shqiptarë...

VIDEO/Rama publikon varre masive në Facebook: Kemi hyrë në zonën e...

Kryeministri Rama vijon te jape mesazhe me imazhe te forta per audiencen, per te ndikuar sadopak ne ndergjegjesimin e tyre. Ai ka bërë një...

VIDEO/Dalin pamjet e arrestimit të Henri Çilit dhe 26 personave të...

Del video e operacionit, ku u vu në pranga pronari i Universitetit Europian të Tiranës, Henri Çili, drejtori juridik i UET-së, Ilir Korbi, biznesmeni...

VIDEO/”Një tjetër mashtrim i provuar i Edi Ramës”, PD publikon pamjet:...

Partia Demokratike ka publikuar pamjet reale te asaj çfarë ndodh me greven e urise te punonjësve ne Poçem dhe atyre të Ballshit. Sipas atyre qe...

Pamjet e reja kur trupi i Jan Prengës futet në furgon...

Publikohen momente të tjera lidhur  me rrëmbimin dhe vdekjen e Jan Prengës. Fotot tregojnë momentin kur trupi i pajetë futet në furgon për tu...

FOTO/Momentet e fundit të Jan Prengës para se të rrëmbehej, zbulohet...

Këto janë momentet të fundit të Jan Prengës, përpara se të rrëmbehej dhe më pas vritej nga të paktën 7 persona, disa prej të...