Tag: pamjet

VIDEO/Pamjet e rënda të aksidentit tragjik, makina merr përpara vajzën në...

Një aksident i rëndë është regjistruar në Elbasan më 12 tetor, ku një makinë përplasi për vdekje një 27-vjeçare. Në videon e siguruar nga ‘Abcnews”...

PAMJET E RENDA/Aksidenti i rëndë në Elbasan, 77-vjeçari u përplas për...

Keto jane pamjet eksluzive te aksidentit te rende te mesdites se sotme, e cila i mori jeten nje te moshuari. Ngjarja ndodhi në aksin Peqin-Elbasan....

PAMJET/Momenti i vrasjes së Bujar Çelës në Elbasan

Dalin pamjet ekskluzive nga ekzekutimi i Bujar Çelës mëngjesin e djeshëm në një lokal tek rrethrrotullimi në Bradashesh të Elbasanit. Atentatorët besohet që kanë qenë...

FOTO/Dalin pamjet nga vendi ku u vra i riu nga Rrogozhina,...

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ngjarja ndodhi rreth orës...

FOTO/Kur ndjekësit ‘të kryqëzojnë’, Veliaj dhe zyra e tij lindin diellin...

Ne perpjekje per te terhequr vemendje, zyra e kryebashkiakut Veliaj kete here nuk ia ka dale te sjelle perfeksionin. Veliaj postoi nje foto te Tiranes...

Dalin pamjet e rënda/Kritiku i Putinit ulëret në avion nga dhimbjet,...

Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, tha zëdhënësi i tij të...

VIDEO/Manastirliu nxjerr pamjet nga brenda Sanatoriumit, dalin disa prej dëshmive

Në spitalin universitar “Shefqet Ndroqi”COVID2 ka një flusk në rritje të pacientëve të prekur nga virusi i rrezikshëm si dhe të rasteve të dyshuara...

VIDEO/Droni i ndoqi deri në tarracë, pamjet e arrestimit të shumëkërkuarve,...

Policia e Shtetit ka publikuar momentet e arrestimeve të bujshme pasditen e djeshme në Tiranë, ku në zonën e Freskut u kapën Anterio Kaloshi...

Satelitët arrijnë të kapin ndarjen e akullit të Arktikut, rreziku që...

Kompania e vëzhgimit të Tokës Planet sapo ka lëshuar imazhe të reja të raftit të thyer të Milne Ice në Arktik. E vendosur në...

Video e atentatit në Laç, në pamje shfaqet Eduart Lamaj i...

Ky është Eduart Lamaj veshur me tuta dhe me mushamanë e përgatitur prej tij duke hyrë me shpejtësi në biznesin ku qëndronin Bujar Lika...