Tag: Astrit thaci

Hajduti nga Tirana në gjyq bashkë me të dashurën, zbardhet dëshmia...

Astrit Thaçi, i cili u be i njohur nga vjedhjet e shumta ne kryqyetet,dhe e dashura e tij  kane dale ne gjyq, per t’u...

VIDEO/Pamje spektakolare, shitësja në Elbasan i rrëmben pistoletën grabitësit

Grabitja e një argjendarie pak ditë më parë është regjistruar nga kamerat e sigurisë, pamjet e te ciles jane te pazakonta. Kjo video është publikuar...

Arrestohet Astrit Thaci, plagosi ne Durres dhe vodhi ne Elbasan

Policia arrestoi sot pasdite Astrit Thaçin i cili akuzohet për plagosjen me armë në Durrës disa ditë më parë. Po ashtu ai akuzohet për...