Tag: grabitja

Hajduti hyn nga dritarja e banjos, grabiten të moshuarit në Gjirokastër

Grabiten dy të moshuar që jetonin vetëm në Gjirokastër. Ndërkohë kapet autori i ngjarjes. Ai është shtetasi me iniciale V.K 32-vjeçar banues në lagjen...

Emrat dhe akuzat/SPAK dërgon në gjykim dosjen për grabitjen e Rinasit

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë në bashkëpunim me policinë gjyqësore të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, ka përfunduar hetimet...

Lihet në burg “banda e Tiranës”, hynë për vjedhur kokainë por...

Gjykata Penale e Tiranës ka lënë në burg gjashtë personat e arrestuar pak ditë më parë për një grabitje me armë në rrugën “Muhamet...

SPAK mbyll hetimet për grabitjen e Rinasit, u komunikohet akuza personave...

Prokuroria e Posaçme Kundër korrupsionit dhe Krimit te Organizuar mbyll hetimet për grabitjen e 9 prillit 2019 në Rinas. SPAK u ka komunikuar akuzën personave...

I dyshuar si një prej grabitësve të Rinasit, ndërron jetë “Daja”

Ndërron jetë në spitalin e Traumës Ragip Hajdini i  njohur si “Daja” nga Kosova. Ajdini është arrestuar për grabitjen e 9 prillit ne Rinas. Burime...

FOTO/20-vjeçari sirian u gjet i pajetë në Durrës, dyshohet se u...

Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 20 vjeçarit, i cili ka humbur jetën paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas mediave, mesohet...

“Një showgirl iu dha informacion”, si u grabit biznesmeni me miliona...

Ditën e djeshme një biznesmen në Tiranë ka rënë pre e një grabitjeje të mirë oganizuar, ku në automjetin e tij u vodhën 20...

HETIMET/Vëllezërit Haxhia të lidhur me grabitjen e Rinasit, strehuan një autor

Hetime për vrasjen e 27 prillit në Durrës kanë marrën një kthesë të madhe për shkak se implikojnë vëllezërit Haxhia në grabitjen e Rinasit. Besmir...

Rama mburret me arrestimin e vëllezërve, ish-kryeministri zbulon arsyen: Çalët u...

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën sot duke postuar një video nga arrestimi i vëllezërve të akuzuar për grabitjen e Rinasit. “Dje Policia e Shtetit...

Detaje nga arrestimi i vëllezërve Çala/ Ishin bashkë me familjarët, sa...

Policia e Shtetit ka mundur të arrestojë dy vëllezërit Klement dhe Eldi Çala, të cilët akuzohen për një seri vjedhjesh me armë të ndodhura...