FOTO/Po festonte ditëlindjen kur ndodhi shpërthimi para biznesit, çfarë thotë familja nga Lezha

0Shares
0

Këto janë pamjet  e para pas shpërthimit të eksplozivit, vendosur përpara dyqanit të Arben Malotajt në Gocaj të Lezhës gjatë natës.

Ngjitur me dyqanin që ka pësuar dëme, është shtëpia e Malotaj, që në momentin e tronditjes ka qënë duke festuar ditëlindjen.

Familja u shpreh se nuk kanë konflikte, dhe nuk arrijne te gjejne motivin se pse u kane vendosur eksploziv.

“Ne mesnatë e dëgjuam dhe më pas njoftuam policinë”. Grupi hetimor vijon veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje