Tag: shperthimi

DETAJE/Preng Gjini ndërroi makinën 10 minuta para shpërthimit, policia shoqëron 6...

Policia shoqëron 6 persona për atentatin e Preng Gjinit, shpërthimi i komanduar me telefon. Policia ka shoqëruar 6 persona si të dyshuar apo në dijeni për...

VIDEO/Pamje të frikshme nga shpërthimi i madh në një fabrikë në...

Një shpërthim i fuqishëm në një fabrikë fishekzjarresh në Sakarya të Turqisë dyshohet se ka shkaktuar qindra të vdekur. NUk dihen ende shkaqet e shpërthimit,...

A mund të shpërndahen viruset nga valët 5G, si e argumentojnë...

Nuk ka asnjë lidhje midis 5G, pasardhësit të ri, të shpejtë të wireless 4G dhe pandemisë vdekjeprurëse që fshin globin, thonë shkencëtarët. Por ka ende...

Vdekja e 55-vjeçarit në gurore, arrestohet përfaqësuesi ligjor dhe dy punonjës

Tre persona janë arrestuar në lidhje me shpërthimin në gurore në Krujë, ku një 55-vjeçar humbi jetën një ditë më parë, ndërsa një person tjetër mbeti...

FOTO/Po festonte ditëlindjen kur ndodhi shpërthimi para biznesit, çfarë thotë familja...

Këto janë pamjet  e para pas shpërthimit të eksplozivit, vendosur përpara dyqanit të Arben Malotajt në Gocaj të Lezhës gjatë natës. Ngjitur me dyqanin që...

Shkodër, shpërthim me tritol në banesën e ish-basketbollistit të njohur

Shkodra tronditet serish nga një shpërthim me tritol. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në banesën e ish-basketbollistit të Vllaznisë, Nikolin...

LAJM I FUNDIT/Shpërthim i madh në qendër të Texas, detajet e...

Një shpërthim i madh në një ndërtesë të dukshme industriale në Houston u ndje për kilometra larg duke lënë mbeturina të rrënuara në zonë...

LAJM I FUNDIT/Plagoset nga shpërthimi i bombolës çifti në Lushnjë

Burrë e grua janë plagosur nga shpërthimi I një bombole gazi. Ngjarja u shënua në fshatin Dushk të Lushnjes. Burimet bëjnë me dije se Iljaz...

FOTO/Detaje nga shpërthimi në Yzberisht, copat e xhamit iu futën në...

Bashkëpronarja dhe dy punonjëset mbetën të plagosura pasi bombola e gazit në byrektore shpërtheu mëngjesin e sotëm në Yzberisht, për arsye ende të pazbuluara. Sipas...

Shpërthimi në Ybzerisht, policia jep detajet zyrtare, 3 të lënduar

Policia ka dhënë zyrtarisht detajet nga shperthimi i madh i ndodhur mengjesin e sotem ne Yzberisht. Konfirmohen nga policia, 3 të plagosur, bashkëpronarja dhe punonjesit. ...