LAJM I FUNDIT/Plagoset nga shpërthimi i bombolës çifti në Lushnjë

Burrë e grua janë plagosur nga shpërthimi I një bombole gazi. Ngjarja u shënua në fshatin Dushk të Lushnjes.

Burimet bëjnë me dije se Iljaz dhe Esma Kojku janë dërguar me urgjencë në spital pas ngjarjes së rëndë.

70 vjecari raportojnë bluzat e bardha është me djegie më të rënda, ndërsa gruaja ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

vijon..

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje