Shpërthimi në Ybzerisht, policia jep detajet zyrtare, 3 të lënduar

Ndaje

Policia ka dhënë zyrtarisht detajet nga shperthimi i madh i ndodhur mengjesin e sotem ne Yzberisht.

Konfirmohen nga policia, 3 të plagosur, bashkëpronarja dhe punonjesit.  Kujtojme se shperthimi erdhi nga bombola e gazit e vendosur në byrektore.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 07:25 në rrugën “3 dëshmorët” në një pikë që tregton prodhime brumi, ka shpërthyer një bombol gazi ku si pasojë është lënduar lehtë shtetasja K.S, bashkëpronarja e biznesit, si dhe dy punonjëset A. M dhe M. P.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje