Tag: familja

Tragjedi në familje: Babai humb jetën nga koronavirusi, të nesërmen edhe...

Një oficer i rapartit të imigracionit në Heathrow dhe vajza e tij vdiqën nga koronavirusi brenda 24 orëve. Punëtori i Terminalit 3, Sudhir Sharma, 61...

Koronavirusi/Reagon Familja Mbretërore: Jemi të shqetësuar, I dimë mungesat e sistemit...

Lidhur me situaten e krijuar nga koronavirusi, ka reaguar dhe familja mbreterore e Shqiperise, me nje leter derguar shqiptareve nga Princ Leka. Duke e postuar...

Koronavirusi/Ekipi shëndetësor zbulon familjen e fshehur prej dy muajsh aty ku...

Ndonese ne Wuhan te Kines, ka mese 3 muaj qe qyteti vijon te jete i izoluar, eshte zbuluar një familje prej katër personash, e...

Rama e tepron me bisedat me pullë të kuqe para fëmijëve:...

Kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë sot në familjen Baruti, e cila perkohesisht eshte e vendosur ne Maminas ne nje shtepi me qera,...

VIDEO/Basha zbulon hapin e parë: Drita dhe ujë të paguara nga...

Ka qene nje dite ndryshe kjo e sotmja per kryedemokratin Lulzim Basha, i cili vazhdon takimet ne kuader te nismes "Po te degjoj". E radhës...

FOTO/Kjo është policja që vrau 4 familjarët dhe veten në Gjilan

Nje ngjarje e rende u raportua se kishte ndodhur ne Gjilan, me bilancin tragjik te 5 personave te vrarë, te gjithe anëtarë të një...

Ekspertiza zbulon shkakun, ja çfarë e shkaktoi vdekjen e nënës dhe...

Tre pjesëtarët e familjes Tola në fshatin Ostren të Bulqizës dyshohet se kanë humbur jetën si pasojë e asfiksisë nga soba e drurit, me...

Vdekja e trefishtë në Bulqizë, daja i familjes tjetër dyshim për...

Të tjera dëshmi vijnë nga tragjedia e rëndë në fshatin Ostren të Bulqizës ku humbën jetën nëna me dy fëmijët. Daja i fëmijëve, vëllai i...

FOTO/Po festonte ditëlindjen kur ndodhi shpërthimi para biznesit, çfarë thotë familja...

Këto janë pamjet  e para pas shpërthimit të eksplozivit, vendosur përpara dyqanit të Arben Malotajt në Gocaj të Lezhës gjatë natës. Ngjitur me dyqanin që...

Nxorri kallashnikovin për të vrarë gruan, forcat e policisë parandalojnë krimin...

Policia parandalon një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Sipas burimeve, burri ka kërcënuar me armë për ta vrarë bashkëshorten, por falë ndërhyrjes në...