FOTO/E papritur, fshihen të gjitha këngët e Festivalit nga YouTube i RTSH-së

0Shares
0

Të gjitha këngët e Festivalit janë zhdukur nga Youtube dhe i gjithë kanali i RTSH nuk ekziston më në këtë platformë.

RTSH nuk ka reaguar ende dhe pritet të mësohet në vijim se çfarë ka ndodhur. Kujtojme se prej disa ditësh, vemendje vijon te jete tek festivali pas pretendimeve se ishte i korruptuar dhe se fituesja nuk duhet te ishte Arilena Ara.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje