Tag: kenge

Mund të bëheni pjesë e videoklipit më të ri të Dua...

Ndër këngët më të përdorura në realizimin e videove ne aplikacionin Tik Tok janë edhe ato të këngëtares së dashur, Dua Lipa-s. Së fundmi, bukuroshja...

VIDEO/Këngë nga Zvicra për shembjen e Teatrit, ish-deputeti: Ku janë artistët...

Disa artistë nga Zvicra kane realizuar nga kenge kushtuar Teatrit Kombetar, me vargje rreqenthese pas shkaterrimit. Videoja po behet virale, e sakaq e ripublikuar nga...

FOTO/E papritur, fshihen të gjitha këngët e Festivalit nga YouTube i...

Të gjitha këngët e Festivalit janë zhdukur nga Youtube dhe i gjithë kanali i RTSH nuk ekziston më në këtë platformë. RTSH nuk ka reaguar...

Arilena Ara tregon për herë të parë se në ç’gjuhë do...

Kënga “Shaj” kënduar nga Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong. Edhe pse eshte heret ende për ta siguruar, Arilena Ara kur e...

12 finalistët e Festivalit të Këngës, lihen jashtë emra të njohur

Festivali i Kenges do te rikthehet nesër ku do te shpallet dhe fituesi i madh qe do të na përfaqësojë në Eurovision. Janë zbuluar dhe...

VIDEO/Tërmeti i 26 nëntorit do të kujtohet edhe me një këngë...

Tërmeti i 26 nëntorit 2019, tashmë do të kujtohet edhe me një këngë, e cila ka tone trishtimi dhe dëshpërimi. Ka qene Era Rusi dhe...

VIDEO/”Jam i shokuar dhe i fyer”, Nano komenton klipet e këngëtareve...

Mustafa Nano ka bërë qëndër të deklaratave të tij reperen Tayna dhe kengetaren Dafina Zeqiri me këngën e fundit të tyre "Bye Bye", e...

FOTO/Bashkëpunim surprizë,Vesa Luma sjell këngën me artisten e suksesshme shqiptare në...

Artistët shqiptarë shpeshherë bashkohen dhe sjellin bashkëpunime, që rezultojnë të suksesshme kudo. Vesa Luma së shpejti do të sjellë një bashkëpunim me yllin Njomza Vitia,...

Bashkëpunimi i shumëpritur, Mc Kresha do të këndojë me këngëtaren e...

Së fundmi pritet të kemi një bashkëpunim mes dy artistëve shqiptarëve, të preferuar dhe të ndjekur kudo. Mc Kresha dhe Bebe Rexha do të vijnë...

Këngëtarja tregon ndodhinë e pabesueshme, krushqit u zunë dhe prishën dasmën...

Irma Libohova ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”ku ka rrëfyer moderatoreve se si njëherë ka qenë prezente në një dasmë...