12 finalistët e Festivalit të Këngës, lihen jashtë emra të njohur

0Shares
0

Festivali i Kenges do te rikthehet nesër ku do te shpallet dhe fituesi i madh qe do të na përfaqësojë në Eurovision.

Janë zbuluar dhe emrat e finalistëve të Festivalit të 58-të të Kenges, në programin Post Festival të drejtuar nga Eni Shehu në RTSH1HD, fill pas mbarimit te nates se dyte.

Si më poshtë vjen lista e zbardhur ku vihet re lënia jashtë e shume artisteve te degjuar si Eli Fara, Renis Gjoka. Kanita etj.

Arilena Ara
Elvana Gjata
Bojken Lako
Sara Bajraktari
Kamela Islamaj
Era Rusi
Valon Shehu
Tiri Gjoci
Robert Berisha
Olta Boka
Albërie Hadërgjonaj
Gena

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje