VIDEO/”Jam i shokuar dhe i fyer”, Nano komenton klipet e këngëtareve të njohura: Shtiren si lezbike

Ndaje

Mustafa Nano ka bërë qëndër të deklaratave të tij reperen Tayna dhe kengetaren Dafina Zeqiri me këngën e fundit të tyre “Bye Bye”, e cila sot ka rreth 20 milionë shikues.

Për Nanon, teksti është degradues ndërsa veprimet e vajzave i ka cilësuar si të lezbikeve. Ai referohet ketyre pjesëve nga teksti: “Edhe femnën unë ta marr e kom fanse, e shti me bo tëerk t’u kcy valle, mu s’ka hiç ça me m’ardh marre”.

Nano u shpreh se ndihej i shokuar dhe i fyer nga tekste të kësaj natyre. “Kjo është një vajzë që këndon dhe luan rolin e një lesbikeje. Më saktë shtiret që luan rolin e një lesbikeje. Unë jam i shokuar, i fyer, më mirë të më kishin rrahur, sesa të kisha lexuar tekste të tilla. Përsëris, ta shpifin”, ka vijuar më tej, Nano.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje