Tag: mustafa nano

Mustafa Nano-Alketa Vejsiut: Mos mendo se je heroinë, zbrit me këmbë...

Mustafa Nano monologun e tij në “Provokacija” ia ka kushtuar Alketa Vejsiut. Prezantuesja mori pjesë në festivalin e Sanremos, dhe ka qenë orët e...

“Eshtë naive nuk e ka të gjatë në politikë”, Hajdari-Nanos: S’kam...

Mustafa Nano ka reaguar se fundmi, teksa ne monologun e tij u ndal dhe tek Rudina Hajdari, deputetja e cila vijon te jete aktive...

VIDEO/”Jam i shokuar dhe i fyer”, Nano komenton klipet e këngëtareve...

Mustafa Nano ka bërë qëndër të deklaratave të tij reperen Tayna dhe kengetaren Dafina Zeqiri me këngën e fundit të tyre "Bye Bye", e...

Plas sherri LIVE/ “Shkon me poture në Bruksel”, Rama – Mustafa...

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në "Opinion", është përplasur ashpër me analistin Mustafa Nano. Gjithçka nisi rreth qëndrimit të gazetarit në karrige, ndërsa më pas përfundoi...

“Kush jeni që i frikësoni njerëzit”, Muç Nano i kthehet Braçes:...

Postimi i fundit nga zv.Kryeministri Erion Braçe, pas konferencës së Metës, tingëlloi më shumë kërcënim sesa reagim normal.(kliko ketu).  Reagimit të tij i është përgjigjur...

“Të fyesh Dashin se pi raki me shokët, Edhe?… Nano pinte...

Gazetari Mentor Kikia ka komentuar përplasjen mes ish-deputetit Dashamir Shehi dhe analistit Mustafa Nano. Ky i fundit e ofendoi ish-deputetin duke i thënë se pi...

“Ke pirë ndonjë gotë”, sherri në Opinion, Nano i kërkon falje...

Analisti Mustafa Nano i ka kërkuar ndjesë Dasahamir Shehit për përplasjen që pati në studion e Opinion. “Së pari dua të bëjë një tërheqje nga...

Plas ‘sherri’ LIVE, Mustafa Nano: Ke pirë ndonjë gotë, Shehi: Je...

Debate të ashpra në “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe ish deputetit të opozitës, Dashamir Shehi. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike,...

Habit Mustafa Nano: Jam gay, e provova për herë të parë...

Mustafa Nano njihet si një ndër gazetarët më kontravers në vendin tonë, i cili shpesh herë flet për tema të cilat janë gati gati tabu...

Parashikimi i Muç Nanos: Përplasen Rama dhe Veliaj, një luftë ‘e...

Mustafa Nano ka bërë disa parashikime në emisionin 'Provokacija' për vitin 2019. Nano guxon të japë disa nga variantet se çfarë e pret vendin, duke...