FOTO/Shpërndarja e Parlamentit? KQZ i kthen përgjigje Metës për numrin e deputetëve

Ndaje

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka kthyer përgjigje zyrtare presidentit Ilir Meta, i cili i kërkoi më herët shifrat zyrtare të deputetëve të pranishëm në Parlament. (kliko ketu)

Sipas përgjigjes së dhënë nga KQZ, ne Kuvendin e Shqiperise ka 122 deputete ne total. Ne letrënn e dërguar për Presidencen, KQZ sqaron edhe numrin e deputetëve sipas qarqeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje