FOTO/Vajzat binjake janë rritur, deputetja na sjell momente nga festa në shtëpi

Ndaje

Ditën e djeshme deputetja e PD-së ka zgjedhur të na sjell atmosferën e festës në shtëpinë e saj duke publikuar foto të Arbës dhe Irisit të vogël që tashmë i kanë mbushur 1 vjeç e gjysmë.

Të veshura njësoj, me bluzat që mbajnë të stampuara përpara flamurin shqiptar, vogëlushet me siguri i gëzojnë festës ndërsa Tabaku nga ana e saj ka zgjedhur që t’i shoqërojë imazhet e vajzave me vargje të shkëputura nga “Shqypnia” e poetit të madh shqiptar, Gjergj Fishta.

Tabaku gjithsesi është treguar e kujdesshme të mos shfaq fytyrën e vogëlusheve, imazhet e të cilave ka rezistuar t’i mbaj për vete deri më tani.

Deputetja Jorida Tabaku u bë nënë për herë të parë më 14 qershor të 2017-ës duke sjellë në jetë dy vajzat e saj si fryt i dashurisë me bashkëshortin e saj, ekspertin e ekonomisë Saimir Sallaku./revista bordo

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje