Tag: Vajzat

Zbardhet dëshmia e dy vajzave që ishin me viktimën në Astir:...

“Panorama” mëson se menjëherë pas vrasjes që tronditi zonën e Astirit një natë më parë, janë shoqëruar për t’u marrë në pyetje edhe dy...

Aksidentohen dy të miturit në Kamzë, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur në Kamzë, i cili ka sjellë plagosjen e dy të miturve. Burime nga policia indormojnë se fëmijët janë dërguar në spital,...

FOTO/Ish-deputetja publikon pamjet e ëmbla, sa shumë qenkan rritur vajzat binjake

Jorida Tabaku na ka treguar përmes një fotoje se sa shumë i qenkan rritur dy vajzat e saj binjake.  Ish-deputetja  ka shpërndarë një foto...

VIDEO/Droga në Shqipëri, si përdoren gratë dhe vajzat nga trafikantët

Fenomeni i kultivimit, prodhimit dhe trafikimit të drogës në Shqipëri ka prekur dhe gratë e vajzat. Ato zënë afro 3% të toalit të proçedimeve...

Përgjaken rrugët, 2 aksidente brenda ditës, plagosen rëndë vajzat e reja

Dy aksidente kanë ndodhur ditën e sotme me pasoja të rënda. Fillimisht, aksidenti i parë i ndodhur në Vaqarr, la të plagosur rëndë një 20-vjeçare....

FOTO/Aurela gdhend në lëkurë emrat e dy vajzave të saj

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar së fundmi një foto të tatuazhit të saj të ri ku janë të  gdhendur  emrat e vajzave të saj. Artistja...

FOTO/Vajzat binjake janë rritur, deputetja na sjell momente nga festa në...

Ditën e djeshme deputetja e PD-së ka zgjedhur të na sjell atmosferën e festës në shtëpinë e saj duke publikuar foto të Arbës dhe...

Si u zhdukën dy 16-vjeçaret nga Kamza, shoqja i dëgjoi të...

Dy adoleshente nga Kamza rezultojnë “të zhdukura” prej më shumë se 24 orësh. Familjarët e tyre nuk kanë pasur asnjë kontakt me dy 16-vjeçaret...

Rrëfehet Gena: Si është marrëdhënia ime me dy vajzat nga martesa...

Kush e ka dëgjuar njëherë të këndojë, e ka vështirë ta harrojë. Po flasim për këngëtarin e muzikës popullore, Gena, i cili në një...