Sulm me armë ndaj dy shqiptarëve në Athinë

Një sulm me armë ka ndodhur në Athinë ndaj dy shqiptarëve.

Ashtu sic bëjnë me dije, mediat greke, shqiptarët janë sulmuar nga persona të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur dje në Ambelokipi të Athinës, në kryqëzimin e rrugëve Sinope dhe Michalakopoulou.

Nga po të njëjtat burime, mësohet se dy shqiptarët ishin duke udhëtuar me makinë kur janë sulmuar nga një motor me dy persona, të cilët mbanin kaskë në kokë.

Ajo që bëhet me dije është që njëri nga dy shqiptarët e sulmuar me armë ishte pronari i një lokali në Liosia.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje