Tag: arme

Gjendet i vetëvarur i riu tek zona e teleferikut në Dajt

Një 34-vjeçar është gjetur pa shenja jete tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt. Njoftohet se O.Gj., 34 vjeç u gjet i vetëvarur...

EMRI/Vritet me armë biznesmeni në Himarë, plagoset bashkëshortja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur se fundmi. Mesohet se Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri. Nhjarja ka ndodhur rreth ores 09:00  të...

EMRAT/Kush është personi që po terrorizon Elbasanin në mes të ditës,...

Dy persona janë plagosur deri më tani nga plumbat që po qëllohen në Elbasan, ku një person është duke gjuajtur ndaj policisë. Bëhet fjalë për...

E FUNDIT/Të shtëna në Elbasan, policia: Personi vijon të qëllojë me...

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 maji” të qytetit. Mësohet se nga të shtënat janë plagosur dy persona të cilët janë transportuar në spital. Nuk...

Këngëtarja u kap me armë në makinë, flet biznesmeni që udhëtonte...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, u arrestua nga Policia dy ditë më parë, por bashke me te ishin dhe dy persona që e...

E FUNDIT/ Fjolla Morina arrestohet me armë në Kukës

Policia Kufitare   e Morinës ka arrestuar këngëtaren e njohur shqiptare, Fjolla Morina. Mësohet se këngëtarja është kapur me armë zjarri me vete, ndërsa tentoi...

DETAJE/Të shtëna me armë zjarri, pronari i lokalit plagos klientin në...

Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti me armë zjarri, që mund të përfundonte në vrasje. Burimet bejne me dije se nje 35-vjecar ka...

E FUNDIT/Sekuestrohen dy armë zjarri dhe kokainë në Tiranë, 3 në...

Falë bashkëpunimit me qytetarët, policia ka goditur dy raste në fushën e armëmbajtjes pa leje dhe atë të shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe përshtatjes...

Dëshmia që ndryshoi dinamikën e vrasjes: Dhëndëri i Qazim Sejdinit thirri...

Ndryshon dinamika e vrasjes së Florian Lamçes në 30 korrik në Elbasan, ku autor i krimit është dhëndëri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari dhe...

E FUNDIT/Parandalohet vrasja në Malësi të Madhe, i riu kishte zënë...

Marrja e informacionit, ndjekja dhe ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon vrasjen dhe vë në pranga autorin e dyshuar. Policia njofton se ka sekuestruar në...