DENONCIMI/Rama në Has, nxënësit mbahen me zor në shkollë për ta pritur

Ndaje

Kryeministri  Edi Rama ndodhet në veri të Shqipërisë teksa po zhvillon takimin me qytetarë të Hasit, për platformën shqipëriaqëduam.al.

Por ndërkohë ardhja e tij në Has, ka mobilizuar gjithë vendin duke detyruar të zbatojnë urdhërat e tij.

Sipas një qytetari nga kjo zonë, disa nxënës të një shkolle në Krumë po mbahen brenda për shkak se Rama është në Has.

Denoncimi i plotë tek ish-kryeministri Berisha

Gjimnazistet i ndryjnë në shkollë sepse shkon Kallam Dështaku! sb
Përshëndetje Doktor

Në qoftë se keni mundësi ta publikoni
Është ora 15:10 edhe nxënësit e gjimnazit “Skënderbeu” Krumë po mbahen nga mësuesit pa dëshirën e tyre në shkolle sepse vjen kryeministri në Has
Anonim ju lutem.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje