Ish-ministri ironizon: Ne i bie të na paguajë turku

0Shares
0

Lajmi se disa media, institucione apo dhe individë të ndryshëm janë paguar nga fonde greke është një çështje e cila ka nxitur debate,diskutime dhe ka ngritur dyshime.

Reagime të shumta ka pasur nga ana e deputetëve dhe persona të njohur në vend lidhur me disa lista që figuruan dy ditë më parë, të cilat ishin të rreme.

Lidhur me këtë çështje, ka një reagim ironizues nga ish-ministri Manjani. Ai shkruan në facebook duke ironizuar lajmin ndërsa thotë se ata që janë shprehur kundër marrëveshjes me Greqinë, i bie t’i paguajë turku.

Logjikisht ne që jemi shprehur kundër marrëveshjes së detit me Greqinë, i bie të na paguajë Turku…
Inshalla….😂😂😂”, shkruan Manjani në Facebook.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje