VIDEO & FOTO GALERI/ Shembet mali, shkatërrohet një biznes në Rrugën e Kombit

Reshjet e shumta kanë sjellë shembjen e një shpati mali në Rrugën e Kombit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Repsit. Shembja e dherave ka sjellë shkatërrimin e një biznesi të ngritur në anë të rrugës. Siç edhe duket në video dhe foto, dëmtimet janë të mëdha.

Mësohet se në rrezik janë edhe banesat në këtë zonë. Zona ende nuk është stabilizuar dhe shembjet vazhdojnë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje