Tag: mal

FOTO/Një ditë pasi dekretoi datën e zgjedhjeve, Presidenti Meta në lëvizje...

Nje dite pasi dekretoi daten e zgjedhjeve te ardhshme parlamentare, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndan me ndjekesit e tij nje foto te vecante....

VIDEO/E pazakontë, helikopteri ulet në majën e malit të lartë për...

Një helikopter me dy rrota u ul në mal për të marrë një alpinist të plagosur dhe gjashtë shpëtimtarët e tij në Oregon, SHBA. Një...

VIDEO & FOTO GALERI/ Shembet mali, shkatërrohet një biznes në Rrugën...

Reshjet e shumta kanë sjellë shembjen e një shpati mali në Rrugën e Kombit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Repsit. Shembja e dherave ka...

VIDEO/ Milioneri fsheh thesarin 2 milionë dollarësh në mal, 4 personi...

Një milioner i çuditshëm pohon se ka varrosur thesarin diku në malet Rocky. Katër vetë kanë humbur jetën në gjuetinë e tyre për të...

FOTO & EMRI/ Greqi, po i ngjitej malit të perëndive, humb...

Një 26-vjeçar shqiptar ka humbur jetën teksa ngjitej në malin e Olimpit në Greqi. Ai mësohet se ishte i apasionuar pas alpinizmit. Udhëtimi që Ilia...