FOTO/Një ditë pasi dekretoi datën e zgjedhjeve, Presidenti Meta në lëvizje me personin e veçantë

0Shares
0

Nje dite pasi dekretoi daten e zgjedhjeve te ardhshme parlamentare, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndan me ndjekesit e tij nje foto te vecante. Ai pershendet i qeshur nga mali i Tomorrit.

Kreu i Shtetit është shoqëruar në këtë udhëtim nga i biri i tij, Besi.

“Me Besin ne Malin e Tomorrit” shkruan Meta, bashkëngjitur fotos së postuar, që tregon edhe lidhjen e fortë babë e bir.

Me Besin në malin e Tomorrit.

Publiée par Ilir Meta sur Lundi 7 septembre 2020

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje