VIDEO/ Luftë në Korçë, gurë dhe grushte mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit

Ndaje

Vetëm pak minuta para nisjes së ndeshjes mes Skënderbeut dhe Kukësit ka plasur sherri mes tifozëve.
Përplasjet fizike mes tifozëve po ndodhin jashtë stadiumit të Korçës. Tifozët e dy skuadrave, po gjuajnë ndaj njëri-tjetrit me gurë dhe nuk kanë munguar as grushtat.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po mundohet të ndalojë këtë sherr të madh por tifozët janë shumë të acaruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje