Tag: kukesi

OFL i dërgon formularin katër kuksianëve, akuzat dhe dënimet

Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit...

FOTO/Ky është aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit… me pamje 3D

Ky do te jete aeroporti i Kukesit, te cilit afati per tu mbaruar i ka skaduar disa here. Por, kryeministri Edi Rama premton ende...

Rama premton sërish ndërtimin e aeroportit të Kukësit: Fluturim falas për...

Kryeministri Edi Rama ka premtuar serish se aeroporti i Kukesit do te jete gati per 1 vit. Ky premtim i ngjan shume premtimit te...

DETAJE/8 raste të tjera me koronavirus, hartës i shtohet një tjetër...

Ka shkuar ne 475, numri në total i të prekurve me COVID-19. Vetem per 24 oret e fundit jane regjistruar 8 raste te reja,...

Dimër në Pranverë/Bora mbulon Kukësin, disa zona pa energji elektrike

Uljet drastike të temperaturave në pranverë kanë risjellë dimrin në Kukës duke bërë që vendi të zbardhet nga bora,trashësia e së cilës në qytet...

KF Kukësi i bashkohet nismës për ndihmë, lojtarët dhurojnë një pjesë...

Pas ndihmave të para, në ushqime dhe veshje, edhe klubi i Kukësit i është bashkuar nismës për të ndihmuar financiarisht. Me anë të një postimi...

Fati i keq për Kukësin, pas eliminimit skuadra shkarkon trajnerin Ernest...

Pas humbjes në Ligën e Kampionëve, Klubi i Kukësit ka zyrtarizuar shkarkimin e trajnerit Ernest Gjoka. Në ditët në vijim klubi verilindor do të...

Radha e skuadrave shqiptare në Europa League, Laçi më afër mrekullisë

Sot është radha e 3 ekipeve të tjera shqiptare të zbresin në fushën e lojës në kompeticionet evropiane dhe bëhet fjalë për Kukësin, Teutën...

DETAJE/Kupa e Shqipërisë, përballen në gjysmëfinale ekipet e forta

Eshtë hedhur në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit,  shorti për turin gjysmëfinal të Kupës së Shqipërisë. Mesa duket ka një përballje të fortë mes...

Kukësi zyrtarizon trajnerin e ri, ja kush rikthehet në pankinë

Ernest Gjoka do të jetë trajneri i ri i Kukësit. Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare në Facebook e klubit verilindor. Njoftim i Klubit! Ernest Gjoka...