Tag: tifozet

Parrulla anti-greke, FSHF masa kundër tifozëve dhe Partizanit

Një parrullë e tifozëve të Partizanit, ku shkruhej "Një grek më pak, një bastard më pak" ka shkaktuar një revoltë të madhe në shtetin...

VIDEO/ Luftë në Korçë, gurë dhe grushte mes tifozëve të Skënderbeut...

Vetëm pak minuta para nisjes së ndeshjes mes Skënderbeut dhe Kukësit ka plasur sherri mes tifozëve. Përplasjet fizike mes tifozëve po ndodhin jashtë stadiumit të...

Policia bullgare i bën për hashash tifozët e Partizanit në tokën...

“Panorama Sport” ka arritur të zbardhë kalvarin që u ka ndodhur rreth 60 përfaqësuesve të grupimit “Ultras Guerrils”, 3 km brenda territorit bullgar. Policët...