E bën për spital bashkëshorten, arrestohet futbollisti i njohur i Bayern

Një futbollist i njohur ndërkombëtar ka rrahur në mënyrë brutale gruan e tij duke e bërë për spital.
Futbollisti i Bayern Munchen, Kingsley Coman, është arrestuar ditën e djeshme nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, Sephora Coman.
Policia ka arrestuar francezin me akuzë për dhunë në familje, ndërsa Sephora ka përfunduar në spital për shkak të plagëve të marra. Kujtojmë se Kingsley më pas është lënë i lirë pasi gjyqi për të do zhvillohet në shtator, raporton “L’Equipe”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje