Tag: GRUA

Gjendet e mbytur në lumin Vjosë një 44-vjeçare, kufoma gjysmë e...

Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në ujërat e lumit Vjosë në Memaliaj. Policia bën me dije se kufoma i përket një gruaje...

EMRAT/OFL në aksion, formular për një grua dhe një sapo të...

Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë katër personave mes tyre edhe një grua. Ata janë: Endrit Dokle, Hekuran dhe Fatbardha...

E infektuara e vetme në Shkodër një grua në lagjen ‘Kiras’

Rasti i vetëm pozitiv që është shënuar sot në Shkodër lidhet me një grua, banuese në lagjen 'Kiras'. Dyshohet se mund të jetë infektuar...

“Gruaja më tradhtoi me shefin tim, kolegun dhe fqinjin! A mund...

Një grua pati guximin që ti tregojë bashkëshortit për të gjitha tradhtitë që kishte kryer, por duke i kërkuar që t’ia nisin nga e...

LAJM I FUNDIT/Gjendet një grua e vdekur në arë, detajet e...

Një grua është gjetur pa shenja jete në Lundër. Sipas policisë, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale. NJOFTIMI I PLOTE Tiranë/ Informacion paraprak Rreth orës...

DETAJE/I vuri thikën në fyt gruas, Anglia dëbon shqiptarin

Daily Mail shkruan se shqiptari që tmerroi Anglinë teksa i vinte thikën në fyt gruas së tij është dëbuar. “Home Office njoftoi se Ardian...

Nuk lante mirë enët, gruaja mbyll burrin në papafingo

Mjaftonte që burri i saj të mos lante enët mirë ose të mos i vendoste në lavaman në rendin e duhur, që gruaja 48-vjeçare...

I vë thikën në fyt gruas, historia e shqiptarit vrasës po...

Një shqiptar është filmuar duke kërcënuar me thikë gruan e tij. Mediat britanike i kanë kushtuar artikuj kësaj ngjarje, ndërsa kanë zbuluar dhe historinë...

VIDEO +16/ Ndodh në Pogradec! Gruaja masakron burrin në sy të...

Një rast i paprecedent dhune ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ditën e sotme. Burri është dhunuar barbarisht nga bashkëshortja e tij, por më...

STUDIMI/Burrat që martohen me gra të zgjuara jetojnë më gjatë

Studimet e reja zbulojnë se të martohesh me një grua të zgjuar  të zgjat jetën dhe të bën më të lumtur. Profesor Lawrence Whalley, profesor...