LAJM I FUNDIT/Gjendet një grua e vdekur në arë, detajet e para

Një grua është gjetur pa shenja jete në Lundër.

Sipas policisë, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

NJOFTIMI I PLOTE

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 09:50, në një arë në Lundër, është gjetur pa shenja jete një shtetase rreth moshës 75 vjeçe, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrjet në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje