Tag: GRUA

MESAZHET/ Burri kap mat gruan police, si e tradhëtonte me kolegun

  Faqja ne Facebook e Lolita, ka publikuar disa mesazhe te shkembyera midis dy efektive te Policise se Shtetit, qe kane nje lidhje te fshehte...

Këmbët apo gjoksin, çfarë shohin meshkujt kur kërkojnë grua

Burrat vlersojnë tek gratë inteligjencën më shumë se sa gjoksin e madh apo këmbët e gjata. Të paktën kështu thotë një studim i bërë...

EMRI/ Shijak, e rreh brutalisht nusen, por ja çfarë i gjen...

Një nuse e re 18 vjeçare është rrahur brutalisht nga I shoqi. Njerëzit që kanë dëgjuar të bërtiturat e të resë kanë lajmëruar menjëherë forcat...

Durrës, rreh gruan por nuk ndalet me kaq, ja çfarë i...

Një i ri ka rrahur gruan e tij në mënyrë barbare. Por bashkëshorti dhunues nuk është ndalur me kaq. Më pas ai i ka vënë zjarrin...

I vuri litarin në fyt gruas: Nuk më shërbeu darkën

Detaje të reja janë zbardhur pas arrestimit të 56-vjeçarit në Lushnjë, pasi ka tentuar të mbysë me litar bashkëshorten e tij. Feçor Biçaku, 56...

E bën për spital bashkëshorten, arrestohet futbollisti i njohur i Bayern

Një futbollist i njohur ndërkombëtar ka rrahur në mënyrë brutale gruan e tij duke e bërë për spital. Futbollisti i Bayern Munchen, Kingsley Coman, është...

Korçë, 40 vjeçarja po kalonte rrugën, benzi e fluturon në ajër

Një grua ka mbetur e plagoaur shumë rëndë si pasojë e përplasjes nga një mjet tip “Benz”. Ngjarja ndodhi në mëngjes në hyrje të Korçës,...

BB9/ Fiorentina: Fotinia është grua me këmbë përpjetë

Fiorentina diskuton me Ambran dhe Olsin debatet me çiftin Danjel dhe Fotini. Për këtë të fundit, Fiorentina, që dikur ndante diskutime të ndryshme dhe...