Tag: GRUA

FOTO/ Itali, prangoset gruaja shqiptare me çantën mbushur me fishekë

Një grua shqiptare është ndaluar nga autoritetet italiane pasi ka rezultuar të ishte e pajisur me dokumente false. Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet...

Tiranë, dy burra kërkojnë mbrojtje: Na rrahin gratë

Raste të dhunës në familje bëhen publike çdo ditë, ndaj dy të tilla janë shënuar në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije...

DETAJE/ Tentoi të vriste dashnorin e gruas, zbulohet “sekreti” i çiftit...

Shkoi të vriste me armë zjarri të dashurin e bashkëshortes, të cilën e kishte marrë në shtëpi dhe bashkëjetonin prej disa ditësh, arrestohet 30-vjeçari. Ngjarja...

EMRI & FOTO/ Fier, gruaja tenton të hidhet nga pallati, shkak...

Një grua 55-vjeçare ka tentuar të hidhet nga kati i pestë i një godine, në Fier ku ka zyrat edhe dega e PD. Policia e...

Boksieri i njohur vret gruan e tij dhe më pas veten/”Nuk...

Në Tajvan ka ndodhur një ngjarje e rëndë së fundmi, ku një boksier i ka marrë jetën të dashurës pasi ajo e gënjeu për...

Gjermani, vrasja e shqiptares, detaje të rënda mbi krimin dhe autorin

Dy ditë pas krimit makabër që ndodhi në Salzgitter të Gjermanisë, detaje të reja janë publikuar nga mediat atje. Vrasja e shqiptares nga Kosova,...

RRËFIMI & FOTO/ Vëllai i kosovares që u vra në Gjermani:...

30-vjeçarja nga Kosova, Emine A., sapo ishte kthyer në shtëpinë e prindërve të saj – në të cilën banonte – të hënën. Ajo po qëndronte...

U ndanë pas 7 vitesh martesë, burri akuzon live ish-gruan: E...

Pas 7 vitesh martesë, me tre fëmijë 30-vjeçarja që ndodhet sot në studion te emisionit “Me zemër të hapur” në News24 shkoi drejt divorcit....

Itali, historia e rëndë e shqiptares: Gjyshërit i mësonin fëmijët të...

Një rast tjetër dhune në familje vjen nga provinca e Vareses në Italinë fqinje, aty ku një grua shqiptare gjeti pas 10 vjetësh kurajën...

FOTO & EMRA/ Itali, shqiptari ther me thikë gruan në sy...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Itali, ku një 57-vjeçar ka vrarë me thikë gruan e tij në sy...