Gjendet e mbytur në lumin Vjosë një 44-vjeçare, kufoma gjysmë e dekompozuar

0Shares
0

Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në ujërat e lumit Vjosë në Memaliaj. Policia bën me dije se kufoma i përket një gruaje rreth moshës 44-vjeçare.

Mësohet se ka qenë një djalë i ri që ka sinjalizuar blutë për kufomën e cila nga verifikimet e para në vendin e ngjarjes, thuhet se është gjysmë e dekompozuar.

Kufoma është nxjerrë dhe transportuar në morgun e spitalit të Tiranës. Policia sakaq po punon për zbulimin e identitetit të saj.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje