Tag: trupi

Infermieri bën krahasimin alarmant me foto: Ky është ndikimi që pati...

Mike Schultz, një infermier 43-vjeçar nga San Francisko, argëton normalisht 30,000 ndjekësit e tij në Instagram duke postuar selfie muskulare, video stërvitjesh dhe fotografi...

Makina përfundon në liqenin e HEC-it të Banjës, 1 i vdekur

Policia ka nxjerrë një trup të pajetë nga liqeni i Banjës, në të cilin pak më para ra një makinë. Ngjarja ka ndodhur në një...

Identifikohet trupi i legjendës së basketbollit, zbulohet pajisja që mund t’i...

Pas disa ditësh nga aksidenti fatal ajror që tronditi botën, të martën në mbrëmje janë identifikuar trupat e 4 nga 9 personat që humbën...

EMRI/Gjendet i pajetë një 52-vjeçar në Maliq, dyshimet e para

Një trup i pajetë është gjetur sot në ish-zyrat e Kombinatit të Sheqerit, në Maliq të Korçës. Nga informacionet e para, mesohet se  trupi i...

Familjarët e Andi Malokut të tronditur bëjnë denoncimin e fortë: Nuk...

Mbrëmë ndërroi jetë shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, i cili mbeti i plagosur me dy plumba ne nje shtyllë kurrizore e një tjetër në...

FOTO/E përgjysmuar në peshën trupore, këngëtarja e njohur duket shumë ndryshe...

Ia ka dalë të ketë linja perfekte dhe këngëtarja Marsela  Çibukaj. E njohur që prej "The Voice 1",  Marsela deri më tani na ka...

Gjendet i pajetë në Tiranë një 38-vjeçar, policia jep detajet: Makina...

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij, në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet...

DETAJE/Gjendet i pajetë një 35-vjeçar në Vjosë, policia nuk e identifikon...

Një 35-vjeçar është gjetur i vdekur pranë lumit Vjosë. Sipas policisë, burri nuk është identifikuar ende dhe jepen detajet per të afruar familjarët e...

Del trupi i 75-vjeçarit në sipërfaqe, i moshuari u vetëhodh në...

Trupi i pajete i një 75-vjeçari nga qyteti i Librazhdit është gjetur sot në lumin Shkumbin. Dyshohet se i moshuari, i identifikuar si Shaqir...

Me fyt të prerë i hedhur tutje, viktima në Fier me...

viktima Florian Selimi, i ngjarjes së ndodhur në Fier, rezulton person me precedent penal për vjedhje. Nga informacione paraprake, mësohet se 23-vjeçari u gjet...