Zhduket 15-vjeçarja në Vlorë, babai mes lotësh: Është parë në një hotel, telefonata e fundit që bëri

Ndaje

Një 15-vjeçare e quajtur Ergita Liço është shpallur e humbur nga familja e saj 3 ditë më parë në Vlorë.

Rreth orës 23:30 familjarët e saj kanë humbur kontaktet me të. Sipas të atit Miklovan Liço,djali i tij i kishte kërkuar të shkonte në shtëpi,teksa kur mbërritën prindërit në banesë ajo nuk kishte ardhur aty.

Denoncimi është bërë në komisariatin e Vlorës dhe atë të Lushnjes teksa policia ka vijuar kërkimet.

Nga kamerat e sigurisë ajo është parë në një hotel në Lushnje, e tani dyshohet të jetë në kryeqytet.

Babai shprehet se vajza ka bërë një telefonatë të dyshimtë me një djalë që quhet Silvi, por nuk di detaje të tjera për zhdukje e saj.

Vajza është e ditëlindjes 20 Nëntor 2005. Babai ka vënë  në dispozicion edhe numrin e kontaktit 0692020843 për të gjitha ata që e shikojnë vajzën e tij.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje