Tag: I pajete

I riu gjendet i pajetë në Korçë, dyshimet e para

Një i ri është gjetur i pajetë në një fshat të Korçës, në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lozhan. Viktima është...

EMRI/Gjendet i pajetë një 52-vjeçar në Maliq, dyshimet e para

Një trup i pajetë është gjetur sot në ish-zyrat e Kombinatit të Sheqerit, në Maliq të Korçës. Nga informacionet e para, mesohet se  trupi i...

Gjendet i vdekur në rrugë 34-vjeçari nga Vlora, dyshimet e para

Një 34-vjeçar është gjetur i vdekur gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme në rrugë. Ende nuk bëhen të ditura shkaqet...

U gjet i pajetë me çiften pranë, policia jep detajet e...

Policia ka dalë me deklaratën zyrtare të ngjarjes në Shkodër, ku u gjet i pajetë një burrë. Sipas tyre, viktima është 42-vjeç dhe nuk...

LAJM I FUNDIT/Gjendet i pajetë një burrë në Shkodër, pranë vetes...

Një burrë është gjendur i pajetë në aksin Shkodër-Lezhë. Nga informacionet paraprake, thuhet se ngjarja në fjalë është regjistruar në fshatin Melgushe. Deri më tani...

Gjendet i pajetë në Tiranë një 38-vjeçar, policia jep detajet: Makina...

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij, në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet...

Gjendet i vdekur një person në Kurbin, detajet e para

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Skuraj. Kanë qenë banorët ata që kanë vënë re kufomën në lumin që...

Gjirokastër/Gjendet një trup i pajetë, policia nuk arrin të nxjerrë viktimën...

Një qytetin e Gjirokastrës nje trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në përroin e Dunavatit. Policia është njoftuar për ngjarjen dhe po punon...

LAJM I FUNDIT/Gjendet trupi i pajetë mbuluar me dhe në Klos

Një trup i pajetë është gjetur në njësinë Xibër në Klos. Viktima i moshës rreth 40-vjeç u gjet i mbuluar me dhe nga banorët...

EMRI/Identifikohet trupi i dekompozuar që u gjet në Pukë

Autoritetet kanë identifikuar  trupin e dekompozuar që u gjet në afërsi të malit të Krrabit në rrethin e Pukës. Trupi i përket 49 vjeçarit Zek...